DRODZY RODZICE,

Wiemy, jak ważnym wydarzeniem w życiu każdej rodziny jest czas, w którym należy oddać Dziecko pod opiekę w cudze ręce. Nie ma znaczenia, czy jest to kilkanaście minut, czy kilka godzin. Czy jest to ciocia, niania czy żłobek. Rozumiemy, przed jak ciężkim wyzwaniem stoicie, dlatego Naszym celem jest, aby udowodnić, że Państwa obawy, choć naturalne i nieuniknione, są zupełnie niepotrzebne! W Naszej placówce dbamy przede wszystkim o komfort i odpowiednią atmosferę.

Każde dziecko jest traktowane indywidualnie, z poszanowaniem jego własnego tempa rozwoju fizycznego i emocjonalnego. Jesteśmy po to, aby wspierać i budować poczucie własnej wartości. Uczyć, bawić i odpowiednio przygotowywać do dalszej drogi edukacyjnej. Wierzymy, że podjęta praca, zaowocuje na przestrzeni przyszłych lat, dlatego starannie dobrana kadra każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwa dziecku tyle uwagi, ile potrzebuje, uwzględniając jego niepowtarzalność i wyjątkowość.

Nasza kadra posiada odpowiednie kwalifikacje zgodne z ustawą opieki nad dzieckiem do lat 3, ponadto Panie posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z małym dzieckiem cały czas poszerzając swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach w obszarze opieki nad dzieckiem do lat 3. W swoją pracę wkładają całe serce, troskliwość i ciepło dzięki czemu dzieci szybko przechodzą przez okres adaptacji, z chęcią przychodzą do Naszego Klubiku i uczestniczą w zajęciach i zabawach.

Podziękowania od Rodziców